KONCERTY + PŘEDSTAVENÍ

Máte-li zájem o uspořádání koncertu některého z uvedených projektů, neváhejte se ozvat!

Možnosti vystoupení

Nahrávka LIDOVĚK je prvním sólovým albem herce a hudebníka Matěje Metoděje Štrunce. Za přítomnosti cimbálu, houslí a dalších akustických nástrojů se Matěj prodírá lidovou písní spolu se syntezátory, bicími, elektronikou a moderním zvukem. Tradiční písně, na které dohlížel v producentské roli populární zpěvák Thom Artway, se na novince Lidověk zrcadlí v nové podobě a s novým nádechem. Celý repertoár bude naživo zahrán s šesti člennou kapelou hudebníků, kteří se na albu rovněž podíleli. 

Sólový koncert Matěje M. Štrunce. Autorské písně, které se svojí jemností a intimitou dokážou posluchači zarýt hluboko do duše. Ideální varianta do menších prostor.

Ateliér je pětičlená hudební skupina z Brna, hrající na pomezí žánrů. Od každého něco. Rock, folk, world music... Kapela vznikla ze společné vize Matěje Štrunce a Tomáše Kovandy v roce 2013. První koncert skupina odehrála v roce 2014. Kapela prodělala několik nástrojových obměn, až se ustálilo složení: zpěv, kytara, housle, vibrafon, baskytara, bicí.